Zpětná vazba od vás, našich zákazníků je pro nás velmi důležitá a pomáhá nám růst a zlepšovat se. Děláme maximum pro Vaší spokojenost. Pokud něco nebylo v pořádku s Vaší objednávkou, neváhejte se na nás obrátit.

Poškozené zboží / produkty neodpovídající popisu / záměna produktu – zboží Vám rádí vyměníme nebo vrátíme peníze.

Pokud jsme Vám omylem poslali jiný produkt, než byl objednán, opravíme to a zašleme správný. Prosím ponechte zboží v původním obalu a kontaktujte nás na tel. 775357132 nebo emailem eshop@ceskemydlo.cz

Pokud došlo k poškození balíčku během přepravy

Prosím dejte nám neprodleně vědět na tel. 775357132 nebo emailem eshop@ceskemydlo.cz

Nerozbalené zboží má právo kupující vrátit bez udání důvodů do 14 dnů od převzetí  zásilky.

Pošlete prosím na email eshop@ceskemydlo.cz údaje včetně čísla objednávky, vše vyřídíme k Vaší spokojenosti.

Když se Kupující rozhodne vrátit zboží bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů, má nárok, aby mu prodejce vrátil částku odpovídající kupní ceně včetně dopravného, Kupující však platí poštovné spojené s vrácením zboží.

 1. Zboží musí být Prodávajícímu vráceno nepoškozené, neopotřebené a neznečištěné a, je-li to možné, v původním obalu.
 2. Kupující spolu s vráceným zbožím přiloží kopii faktury, byla-li vystavena, a dále písemné vyjádření o odstoupení od kupní smlouvy a číslo účtu, na který budou prostředky vráceny. Vyjádření rovněž musí obsahovat kontaktní adresu, telefon a elektronickou adresu Kupujícího.
 3. Ve lhůtě deseti (10) dnů od vrácení zboží Kupujícím dle odst. 5.3 obchodních podmínek je Prodávající oprávněn provést přezkoumání vráceného zboží, zejména za účelem zjištění, zdali vrácené zboží není poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno.
 4. Prodávající vrátí Kupujícímu peněžní prostředky (včetně nákladů na dodání), které od něho na základě kupní smlouvy přijal, a to do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy Kupujícím, a to vždy zasláním na sdělený bankovní účet nebo účet, ze kterého byly prostředky poukázány k úhradě kupní ceny. Odstoupí-li Kupující od kupní smlouvy, Prodávající není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky Kupujícímu dříve, než mu Kupující zboží vrátí nebo prokáže, že zboží Prodávajícímu odeslal.
 5. Jestliže Kupující zvolil jiný, než nejlevnější způsob dodání zboží, který Prodávající nabízí, vrátí Prodávající Kupujícímu náklady na dodání zboží ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží.
 6. Kupující bere na vědomí, že pokud zboží vrácené Kupujícím bude poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno, vzniká Prodávajícímu vůči Kupujícímu nárok na náhradu škody jemu tím vzniklé. Nárok na úhradu vzniklé škody je Prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku Kupujícího na vrácení kupní ceny a nákladů na dodání zboží.
 7. Při zasílání je Kupující povinen zboží zabalit do vhodného obalu tak, aby nedošlo k jeho poškození či zničení. Za zboží podstatně poškozené či zničené při přepravě v důsledku použití nevhodného obalu nelze vrátit kupní cenu a náklady na dodání zboží.
 8. Je-li společně se zbožím poskytnut kupujícímu dárek, kupující je povinen spolu se zbožím prodávajícímu vrátit i poskytnutý dárek.
 9. Náklady spojené s navrácením zboží Prodávajícímu v případě odstoupení od kupní smlouvy Kupujícím hradí Kupující.

Adresa pro zpětné zasíláni:

40502 Oblouková 374/60, Děčín 3

Alena Felczánová

mob.: 775357132

email: eshop@ceskemydlo.cz

Kdy odstoupení od kupní smlouvy není možné

Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy:

 • o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu
 • o dodávce zboží, které podléhá rychlé zkáze, jakož i zboží, které bylo po dodání nenávratně smíšeno s jiným zbožím,
 • o dodávce zboží v uzavřeném obalu, které kupující z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit.

 

0
  0
  Košik
  Košík je prázdnýPřejít k produktům